Wódka Finlandia

Wódka Finlandia – wódka klasy premium na twoje wesele

Wódka Finlandia od lat, to jedna z najczęściej wybieranych wódek na polskie wesela. Jednym z czynników wpływającym na jej sukces jest elegancki design butelki, który zdobi odświętne stoły. Po latach królowania na polskich weselach, butelka Finlandii zmieniła swoje oblicze i ono również trafiło w serca rodaków. Szlachetny kobaltowy kolor podkreśla doniosłość tego ważnego dnia i przyciąga wzrok. Atutem Finlandii jest także dobra tradycja i historia marki. Nobilitujące skojarzenia z towarem premium, czymś eleganckim, smacznych i jakościowym, czymś co jest pite i lubiane od lat plasuje tę wódkę na ślubnym podium. Właśnie te wszystkie czynniki sprawiają, że jeśli przyszła para młoda szuka na swoje wesele wódki z “wyższej półki”, jednym z trzech najczęstszych wyborów jest właśnie Finlandia.

A teraz trochę o tym doskonałym smaku. Złocisty fiński jęczmień oraz krystalicznie czysta woda z polodowcowego źródła nadają tej wódce wytrawny, lekki i gładki smak oraz delikatny aromat. Konsumenci podkreślają jej niezmiennie wysoką jakość i charakterystyczną czystość. Tak zwana Finka, zawdzięcza ją krystalicznej wodzie i dziewiczemu śniegowi, skrzypiącemu pod kobaltowym niebem. To zima tak mroźna, że całkowicie oczyszcza i pozwala narodzić się na nowo – w najszlachetniejszej możliwej formie. Tak właśnie powstała Finlandia, surowa, zrodzona z lodowca, sięgająca kręgu polarnego kraina. Kraina, która zaczyna się tam, gdzie nieoczywiste przeplata się z niebanalnym, gdzie spotykają się niespokojne duchy. A gdzie się kończy? Na pewno nie z linią swoich granic. Bo pomimo zimna, w naszej krainie zjawili się ludzie. A z konieczności przeżycia w szlachetnej, ale surowej rzeczywistości zrodziły się siła ducha i autentyczność. Czyli czysta, fińska natura. Z tej właśnie natury powstała Finlandia Vodka.Wódka, która przyciąga ludzi niezrównaną jakością, a zatrzymuje ich – perfekcyjnie czystym smakiem. Wódka będąca esencją darów fińskiej natury – połączeniem krystalicznie czystej wody, naturalnie filtrowanej przez morenę polodowcową oraz najwyższej jakości fińskiego jęczmienia, dojrzewającego w promieniach arktycznego słońca.Wódka, która pozwala nam i naszym znajomym na całym świecie wspólnie cieszyć się tym, co w naszym kraju najlepsze. Potraktuj to jako zaproszenie, by poznać lepiej ją samą, jej rodzinę i rodzinną krainę.

Hurtownia alkoholi Pomorze, czy znajdziecie tam Finlandię w super cenie? Z pomocą przychodzi hurtownia alkoholi Wódka na Wesela, dostarczamy alkohol w idealnym stanie na terenie całej polski, dostarczamy wódkę również do województwa pomorskiego. Finlandia województwo pomorskie. Hurtownia alkoholi pomorze. Hurtownia wódki pomorze.

okazje tygodnia 26-31 lipca
Okazje Tygodnia 2-8 sierpnia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Mój wózek
Kategorie