Wódka na wesele

Jaka wódka na wesele 2021?

Jaka wódka na wesele jest najbardziej popularna w 2021 roku i czy jest to wódka Stumbras? To pytanie pada bardzo często od naszych klientów.
Po pierwsze wódka na wesele to bardzo ważny element każdego przyjęcia. Uzupełnia menu, wystrój stołu i rozkręca weselną zabawę. Wódka na wesele musi więc i wyglądać i smakować ale także być najlepszym wyborem pod względem cena vs smak.
Analizując dane jaka wódka na wesela jest najczęściej zamawiana przez naszych klientów to w pierwszej trójce znajduje się wódka Stumbras. Poza klasycznym wydaniem Stumbras z kłosem, który w rodzinie Stumbras zajmuje najwyższe weselne podium, wysoko plasuje się także Stumbras PURE i dla miłośników wódki ziemniaczanej – Stumbras Potato.

Czemu zawdzięcza taką popularność właśnie ta wódka na wesele? Po pierwsze doskonałemu balansowi ceny, smaku i wyglądu. Stumbras z kłosem wyróżnia się także zawartym z nazwie kłosem. Naturalny kłos zboża zatopiony w czystej wódce i przeźroczystym szkle pięknie wygląda na weselnym stole. Nie tak dawno marka Stumbras odświeżyła wygląd swoich butelek, stały się one jeszcze bardziej eleganckie, nowoczesne, a ukryta w nich wódka na wesele jest nadal tak samo delikatna i czysta. Nowa butelka – ten sam sprawdzony smak!

Właśnie dlatego Wódka Stumbras jest także chwalona za niezmienną jakość. Każda butelka smakuje tak samo dobrze. Kolejnym atutem przypisanym tej wódce na wesele jest brak efektu kaca. Może nie mamy do tego specjalnych badań ale wierzymy naszym klientom na słowo!

Aby na Twoim przyjęciu pojawiła się wódka na wesela, a idąc za wyborem klientów, wódka Stumbras, z pewnego źródła najelepiej skorzystać z oferty sprawdzonej hurtowni alkoholu, takiej jak właśnie Wódka na Wesela. Nie martw się o to, że Twoja wódka na wesele nie dojedzie do Twojego domu. Nasza hurtownia alkoholi realizuje usługę dostawy w całej Polsce.

Zapraszamy także do zakupu mniejszych ilości alkoholi w sklepie online naszej marki Premium Spirits www.premiumspirits.pl

Po zestawy prezentowe także z wódka Stumbras polecamy zaś zajrzeć na stronę www.prezentujemylepiej.pl

Okazje tygodnia 24-30 maja
REGULAMIN KONKURS #StumBusNaWesela

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Mój wózek
Kategorie