Ranking-sprzedaży-wódki-na-wesela-w-pierwszej-połowie-2023

Ranking najczęściej wybieranych wódek 1 połowa 2023r.

W świetle dynamicznych trendów i preferencji konsumenckich, rynkowy krajobraz wódek weselnych ukazuje się jako nieustannie ewoluujący obszar. Wszystko to wskazuje na fascynującą rzeczywistość, gdzie tradycja i innowacja splatają się w wyszukaną harmonię. Podczas gdy niektóre marki pozostają niezmiennie na szczycie, pojawiają się również niespodziewane zmiany, które dodają smaku konkurencji i wyboru. W poniższym tekście przyjrzymy się z bliska najnowszym przebiegom w tym odmiennym świecie, gdzie wódki nie tylko zdobywają podniebienia, lecz także odgrywają istotną rolę w kształtowaniu atmosfery wyjątkowych chwil, jakimi są wesela. Od odwiecznych liderów po świeże twarze, od doskonale rozpoznawalnych do tych dopiero zyskujących na rozgłosie – wszyscy rywalizują o pierwszeństwo na stole i w sercach Par Młodych.
Przekonajmy się, co niesie pierwsza połowa 2023 roku w świecie wódek weselnych.

Spis treści

Liderzy bez zmian…

Dwa pierwsze miejsca nadal zajmują Stumbras z kłosem i Biały Bocian. Królowali w całym 2022 roku i pierwsza połowa 2023 także należy do nich. Te wódki na stałe zakorzeniły się w krajobrazie weselnych stołów, tworząc swego rodzaju trend. To marki pierwszego wyboru dla przyszłych Par Młodych.

1-i-2-miejsce-w-rankingu-sprzedaży-wódek-na-wesela-w-pierwszej-połowie-2023
3-i-4-miejsce-w-rankingu-sprzedaży-wódek-na-wesela-w-pierwszej-połowie-2023

Zmiana na podium

I tutaj mamy niespodziankę, gdyż w pierwszej połowie 2023 rku, podium zamyka Pan Tadeusz. Na początku ubiegłego roku w ogóle nie pojawiał się w rankingach, ale za sprawą zmiany butelki i akcji z gratisowymi etykietami przeżył prawdziwy renesans i powrócił na salony. Końcówkę 2022 r. zakończył na doskonałym, czwartym miejscu, tuż za Ogińskim, zaś w pierwszej połowie tego roku, dzięki drugiej edycji kampanii z etykietami, wskoczył na tzw. „pudło” i coś czujemy, że to jeszcze nie koniec jego gonitwy…

Święto benefitów

Na uwagę zasługuje również Soplica Szlachetna. Jeszcze do niedawna w ogóle nie istniała w świadomości konsumentów, jako potencjalna wódka na wesele. Dzięki bardzo udanej kampanii z personalizowanymi etykietami w 5 modnych wzorach, które można dopasować do stylu wesela, zaczęła być rozważana wśród innych wódek, a atrakcyjna cena i dodatkowe prezenty sprawiły, że ku zaskoczeniu wszystkich w roku 2022 zamykała nasz ranking! Aktualnie tra druga edycja akcji i Szlachetna Soplica pnie się do góry, plasując się obecnie na doskonałym 6 miejscu! Za jej sukcesem idzie moc benefitów, gdyż poza etykietami na duże pojemności, przyszłe pary młode mogą także otrzymać etykiety na mini buteleczki, idealne na prezenty dla gości oraz projekty zaproszen, numerów stołów i etykietek, zapewniając pełen i bardzo spójny komplet materiałów graficznych na wesele zupełnie za darmo!

5-i-6-miejsce-w-rankingu-sprzedaży-wódek-na-wesela-w-pierwszej-połowie-2023
7-i-8-miejsce-w-rankingu-sprzedaży-wódek-na-wesela-w-pierwszej-połowie-2023

Premium w natarciu

Sporym zaskoczeniem jest pojawienie się w obecnym rankingu najlepiej sprzedających się trunków w pierwszej połowie 2023 roku, wódki Ostoya. To znakomita butelka z półki premium, której cena często była progiem nie do przeskoczenia i przyszli nowożeńcy stawiali finalnie na jej nieco tańszych kolegów i koleżanki. Nasze oferty cenowe oraz szersza ekspozycja pozwoliły, aby wódka Ostoya stała się bardziej atrakcyjna w swoim segmencie konsumenckim, dzięki czemu miała szansę być częściej wybierana, a co za tym idzie, szerzej poznana na weselnych stołach. Gdy już tam trafiła, jej znakomita jakość przekonała weselnych konsumentów i kolejne przyszłe pary młode, nakręcając efekt wciąż rosnącej kuli śnieżnej. Witamy Ostoye w gronie najczęściej wybieranych wódek na wesele i życzymy jej powodzenia na „nowej drodze życia”!

Podsumowanie


Podczas pierwszej połowy roku 2023 utrzymują się liderzy w rankingu najlepiej sprzedających się wódek na wesela – Stumbras z kłosem i Biały Bocian. Obie te marki dominowały przez cały 2022 rok i nadal cieszą się popularnością jako preferowane wybory Par Młodych. Natomiast niespodziewanie na podium pojawiła się wódka Pan Tadeusz, która dzięki zmianie butelki i kampanii z gratisowymi etykietami odnotowała znaczący wzrost popularności i zajęła czwarte miejsce pod koniec 2022 roku oraz trzecie miejsce w pierwszej połowie 2023 roku.

Również Soplica Szlachetna zaskoczyła swoim awansem w rankingu. Dzięki udanej kampanii z personalizowanymi etykietami, atrakcyjną ceną i dodatkowymi prezentami, wódka ta zyskała uznanie konsumentów i obecnie zajmuje doskonałe szóste miejsce. Jej innowacyjna oferta, obejmująca personalizowane etykiety na duże butelki i mini buteleczki, a także projekty zaproszeń i numerów stołów, przyciągnęła uwagę przyszłych par młodych.

Zaskoczeniem jest pojawienie się w rankingu wódki Ostoya, reprezentującej segment premium. Pomimo wcześniejszej wysokiej ceny, strategie cenowe i lepsza ekspozycja przyczyniły się do jej wzrostu popularności. Jej jakość przekonała klientów, co przyczyniło się do jej coraz większej popularności na weselach i w rankingu.

Warto zauważyć, że dynamiczne zmiany w rankingu najlepiej sprzedających się wódek na wesela odzwierciedlają znaczące innowacje, strategie marketingowe i korzyści oferowane przyszłym parom młodym przez różne marki wódki.

Pan Tadeusz z etykietami gratis 2023! + konkurs
Pan Tadeusz z etykietami GRATIS!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Mój wózek
Kategorie