WESELNE ALKO DYLEMATY

OKIEM BARMANA, PARY MŁODEJ I GOŚCIA…

Drink bar na wesele – czy to dobry pomysł?

Za niespełna dwa tygodnie będę miał przyjemność gościć u swojego przyjaciela na weselu jako jego świadek.  Znamy się od lat i wiemy o sobie całkiem sporo, dobrze wie, że praktycznie co weekend w sezonie letnim mam przyjemność gościć za barem na weselach i serwować koktajle. Oczywiście, nie omieszkałem zapytać czy by sobie nie życzył takiej atrakcji na swoim weselu? Z tego powodu pojawiło się kilka pytań z jego strony. Myślę, że są one całkiem popularne wśród par młodych, które myślą o baru weselnym na swoim weselu. Jako osoba, która bywa na wielu weselach, serwując koktajle dla gości mogę odpowiedzieć stanowcze TAK!

Niezapomniana atrakcja na wesele

Pytanie, które się nasunęło mojemu przyjacielowi z pewnością dręczy nie tylko jego, a więc drodzy Państwo – całą odpowiedzialnością stwierdzam, że bar weselny jest jedną z najbardziej obleganych atrakcji podczas wesela. Dzieję się tak, ponieważ bar weselny to miejsce praktycznie dla każdego. Nie wszyscy mają tego świadomość, ale z baru weselnego może skorzystać każdy kto jest na przyjęciu bez względu na wiek.

Oprócz drinków alkoholowych, które oczywiście są bardzo popularne wśród gości weselnych, barmani serwują również drinki bezalkoholowe, co stanowi wspaniałą alternatywę dla osób, które nie mogą spożywać alkoholu, ponieważ np. są dziećmi, kierowcami, w ciąży bądź po prostu nie mają ochoty.

U mnie i tak wszyscy będą pili wódkę…

Drodzy Państwo, jeżeli jesteśmy już przy tym wspaniałym trunku jakim jest wódka, jak powszechnie wiadomo, wesela w naszym kraju są bardzo huczne i dostojne, trwają już od wieków. Zawsze temu wydarzeniu towarzyszyła wódka, która powodowała dobrą zabawę, integrację, ale i czasami sprzeczki między gośćmi. W żadnym wypadku nie chcemy ujmować jej chwały weselnej, jest to przecież wspaniały trunek.

Jednak z pewnością od kliku lat widać zmieniający się trend wśród Polaków podczas spożywania alkoholu. Jest to spowodowane łatwym dostępem do Internetu, telewizji, ale przede wszystkim głównym czynnikiem są podróże. Zaczynamy próbować lokalnych kuchni, owoców, warzyw, ale również i alkoholu, bardzo często w postaci drinków (co może być lepszego przebywając na Kubie od wypicia pysznego Cuba Libre czy Mojito?

Wódka na weselu

Zmieniający się trend spożywania alkoholu bardzo dobrze widać również podczas przyjęć weselnych. Każdy z nas wie, bądź pamięta jak kilka lub kilkanaście lat temu wyglądały wesela. Każdy chciał wychylić jak najwięcej przysłowiowych “kielichów”. Teraz zdecydowanie zaczyna się to zmieniać.

Tak jak wyżej wspomniałem, wesele to duże wydarzenie dla każdego z gości. Garnitury, koszule, szpilki, sukienki – każdy chce być wyjątkowy i już nie do końca zależy mu tylko na tym, aby w jak najszybszym czasie upić się do nieprzytomności. Wręcz przeciwnie – goście chcą napić się alkoholu, ale robią to powoli, bez zbędnego pospiechu, bo jak powszechnie wiadomo – nie sztuką się jest opić, sztuką jest tak pić, aby humor dopisywał do samego wyjścia z wesela. A co lepszego może w tym pomóc jak nie barmani?

Goście bardzo często pytają o różne rodzaje alkoholu, wielu gości już nie chce spożywać tylko czystej wódki, ale bardzo chętnie korzysta z rumów, ginu lub whisky. Wybierając drink bar na wesele zapewniacie Państwo swoim gościom odrobinę luksusu na swoim przyjęciu.

Okiem barmana

Kiedy mamy przyjemność gościć na weselach z pewnością zmniejsza się ilość spożywania czystego trunku na stołach, a co za tym idzie – Państwu Młodym zostaje po prostu więcej czystego alkoholu  po całym przyjęciu. Wybór drink baru to z pewnością bardzo popularna atrakcja i korzysta z niego praktycznie każdy podczas przyjęcia. Warto także zaznaczyć, że jest to atrakcja na wesele, która jest z Państwem od samego początku przyjęcia do praktycznie samego końca. Przez cała imprezę bar jest otwarty, a goście mogą raczyć swoje podniebienia wszelkimi koktajlami. Barmani podczas wesel to bardzo często charyzmatyczne osoby z uśmiechem na twarzy, którzy prócz serwowania wspaniałych drinków, chętnie będą zabawiać Państwa gości.

Mam nadzieję, ze powyższy artykuł odpowiedział na pytanie mojego przyjaciela, a także Państwa.

Warto podarować swoim gościom coś wyjątkowego i alternatywę do spożywania tylko czystego trunku, a z pewnością goście to docenią.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie www.cocatail-atelier.pl

Do zobaczenia przy barze!

Witek – barman Coctail Atelier

O NAS

Jesteśmy częścią renomowanej hurtowni alkoholowej Premium Spirits www.premiumspirits.pl .  Jej oddział – Wódka na Wesela powstał z myślą o potrzebach Klienta indywidualnego. Specjalizujemy się głównie w obsłudze przyjęć weselnych, ale także wszelkich imprez na które potrzebujesz dużej ilości alkoholu w niskiej cenie. Fachowo doradzamy, wyceniamy i ekspresowo dowozimy alkohol w wybrane przez Ciebie miejsce na terenie całego kraju.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!

Nowość – dzika kaczka
szukasz wina na zimowe wesele?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Mój wózek
Kategorie