wódka na wesele - jaką wybrać

Wódka na Wesele – Ranking najlepiej sprzedających się wódek w 2021r.

Wódka na Wesele – Jaką Wybrać?

Specjalnie dla Was, aby ułatwić Wam ten nieprosty wybór, przygotowaliśmy RANKING NAJLEPIEJ SPRZEDAJĄCYCH SIĘ WÓDEK NA WESELA W 2021 r. Jest on przydatną odpowiedzą na na liczne pytania, które od Was dostajemy: Która wódka jest teraz weselnym hitem i sprzedaje się najczęściej?? To także mała podpowiedź dla tych, którzy są jeszcze przed swoim BIG DAY i szukają rekomendacji od tych, którzy są już po! Bo kto wie lepiej, niż ten co spróbował, świetnie się bawił i następnego dnia dobrze czuł? Kierujcie się zatem informacjami tylko ze sprawdzonego źródła!

Nr 1. Wódka na Wesele, która sprzedawała się najczęściej w 2021r.

A zatem zacznijmy od bezapelacyjnego numeru 1 i hitu ubiegłego roku – Pana Bociana, Białego Bociana! Czemu zawdzięcza swój sukces? Na pewno polskiemu rodowodowi i doskonałej komunikacji Producenta stawiającą mocny akcent na walory narodowe. Czynnikiem sukcesu jest także innowacyjny design, eleganckiej butelki z efektowną długą, wąską szyjką przypominającą szyję bociana. Czy to jednak najważniejsze? Według nas Pan Bocian wygrał głównie przez smak! To najwyższej jakości wódka klasy premium, która dzięki unikalnemu systemowi zestawiania składników przez najlepszych fachowców, charakteryzuje się niezwykłą delikatnością. Powstaje na bazie tradycyjnej receptury wyłącznie z niemodyfikowanych genetycznie polskich zbóż pochodzących z Wielkopolski.
Odpowiedz na pytanie dlaczego właśnie ta wódka na wesele sprzedawała się najlepiej jest prosta, BO BOcian zawsze przynosi dobre nowiny ;)

Nr 2. Wódka na Wesele, która była faworytem do połowy roku.

Mowa tutaj o zacnym Stumbrasie! Mimo nieco wyższej niż Biały Bocian ceny, mniej więcej do połowy roku był liderem sprzedaży. Ceniony za niezmienną i sprawdzoną jakość, był uznawany za wybór, który zadowoli wszystkich gości i zapobiegnie efektowi “kaca”.
Na czele rodziny Stumbras, zdecydowanie staną Pan z kłosem. Wódka Stumbras z kłosem produkowana jest zgodnie z oryginalną technologią używaną od czasów Carskiej Rosji. Doborowe zboże i krystaliczna woda stanowią podstawę wódki STUMBRAS Z klosem. O jej nieskazitelnej czystości i delikatności smaku decydują specjalne srebrne filtry. Stumbras z kłosem to znakomita to litewska wódka, która powstała z okazji zwieńczenia stuletniej rocznicy założenia litewskiej wytwórni wódek AB Stumbras. Obecnie z nazwy zniknęło słowo Centenary, a wódka Stumbras zyskała nową, elegancką butelkę z domieszką czerni i złota. Wyjątkowy charakter i smak wódki Stumbras jest zasługą zastosowania najwyższej jakości składników. Stumbras Z Kłosem poddawany jest czterokrotnej filtracji, a w butelce umieszczany jest piękny kłos zboża pochodzący z ekologicznych upraw. Wódka Stumbras ceniona jest za niezmiennie wysoką jakość , delikatny smak oraz elegancki wygląd butelki z dozownikiem. Właśnie dlatego to jedna z najczęściej wybieranych wódek na polskie wesela.

Nr 3. Wódka na Wesela, która wskoczyła na podium za swoje barwy specjalne!


Oczywiście chodzi tutaj o Pana Kleofasa Ogińskiego. Poza eleganckim kształtem szronionej butelki, stał się jedną z ulubionych wódek na wesela, dzięki specjalnej Edycji Ślubnej. Ubrany w dwa kolory: czarny lub biały pięknie symbolizuje Młodą Parę: czystą Pannę Młodą w białej sukni i Pana Młodego w czarnym garniturze. Te dwie butelki nie różnią się jednak niczym poza kolorystyką. To ta sama wódka ukrywa w dwóch weselnych barwach. Dopełnieniem Weeding Editon zostały świetnie pomyślane zestawy, w których skład wchodzą: wódka Ogiński Biały, wódka Ogiński czarny oraz dwa eleganckie kieliszki, a to wszystko zapakowane w efektowne pudełko. Zostały docenione przez weselników i zamawiane jako prezenty ślubne ale także zamiast “gołych” wódek na wesele, bo przecież kieliszki się nie znarnują ;)… powiemy więcej, mamy nadzieję, że przydadzą na kolejną uroczystość, już poszerzonym, rodzinnym gronie!

Nie sposób nie wspomnieć także o samum smaku tego docenionego trunku. Ogiński Vodka to wybitnie czysta wódka bezglutenowa, tworzona w rytm zasad perfect composition. Każde ziarno dobieramy zgodnie z jej regułami, tak by dały najwyższej jakości spirytus, który harmonijnie łączy się z krystalicznie czystą wodą. To mistrzowskie zestawienie, wirtuozersko zinterpretowane w procesie wielostopniowej filtracji zyskuje unikalny, neutralny smak i wymiar wyjątkowego dzieła.

Nr 4. Wódka na Wesele klasy Premium, która roztapia z serca lód!

To jedno z większych zaskoczeń tego roku, bo szanowny Amundsen, mimo nieco wyższej ceny, uplasował nie tuż poza podium i znacznie “urósł” sprzedażowo kontra poprzedni rok. A to wszystko za sprawą poleceń weselników, którzy gdy juz zasmakowali tej krystalicznie czytaj wódki, nie wyobrażali sobie już żadnej innej. Gdy przyszli Państwo młodzi byli na weselu u znajomych, na którym był właśnie Amundsen, wiedzieli, że na ich imprezie także zagości ta wódka! To chyba nasjlepsza rekomendacja mówiąca o smaku i jakości tego trunku.
Amundsen to wiem najwyższej klasy wódka, która powstała na bazie krystalicznie czystej wody i starannie wyselekcjonowanych składników. Swój lodowy charakter, nieskazitelną czystość i wyjątkowo łagodny smak zawdzięcza naturalnemu pochodzeniu oraz unikalnej tradycji produkowania. Wódka powinna być podawana schłodzona do temperatury 0 stopni Celsjusza, wtedy odsłania swój niepowtarzalny delikatny smak. Jest on efektem połączenia unikalnych składników, krystalicznie czystej wody oraz powolnego procesu rektyfikacji. Butelka swoim wyglądem przypomina bryłę lodowca. Powstała na cześć legendarnej ekspedycji na Biegun Południowy w 1911 roku, która jako pierwsza w historii zdobyła ten najzimniejszy i najdalej wysunięty na południe punkt ziemi.

Nr 5. Wódka na Wesele, która od lat jest niezastąpionym pewniakiem w ślubnych zestawieniach.

To prawdziwy weselny specjalista, a imię jego Stock! Chyba każdy z Was był na jakimś weselu, na którym gościł on na stołach. Ceniony za stabilną jakość i połączenie stosunkowo niskiej ceny z eleganckim wyglądem oraz dozownikiem, który można znaleźć w bardzo niewielu wódkach z tego segmentu cenowego.
STOCK Prestige to synonim perfekcyjnej czystości i doskonałego smaku, który płynie ze 130 lat międzynarodowego doświadczenia w tworzeniu najlepszych alko

Nr 6. Wódka na Wesele, która od lat jest częstym wyborem z półki premium

Mroźna Finlandia po raz kolejny znalazła się w gronie najlepiej sprzedających się wódek na Wesela. Wśród wielu nowości, niezmienne była ceniona za wieloletnią weselną tradycję, sprawdzony smak, krystaliczną czystość i piękną butelkę. To jeden z najczęstszych wyborów Par Młodych, które chcą postawić na nieco wyższy segment cenowy.
Czym jest jej pierwotna czystość? To krystaliczna woda i dziewiczy śnieg, skrzypiący pod kobaltowym niebem. To zima tak mroźna, że całkowicie oczyszcza i pozwala narodzić się na nowo – w najszlachetniejszej możliwej formie.Tak właśnie powstała Finlandia, surowa, zrodzona z lodowca, sięgająca kręgu polarnego kraina. Kraina, która zaczyna się tam, gdzie nieoczywiste przeplata się z niebanalnym, gdzie spotykają się niespokojne duchy. A gdzie się kończy? Na pewno nie z linią swoich granic.Bo pomimo zimna, w naszej krainie zjawili się ludzie. A z konieczności przeżycia w szlachetnej, ale surowej rzeczywistości zrodziły się siła ducha i autentyczność. Czyli czysta, fińska natura.Z tej właśnie natury powstała Finlandia Vodka.Wódka, która przyciąga ludzi niezrównaną jakością, a zatrzymuje ich – perfekcyjnie czystym smakiem. Wódka będąca esencją darów fińskiej natury – połączeniem krystalicznie czystej wody, naturalnie filtrowanej przez morenę polodowcową oraz najwyższej jakości fińskiego jęczmienia, dojrzewającego w promieniach arktycznego słońca.Wódka, która pozwala nam i naszym znajomym na całym świecie wspólnie cieszyć się tym, co w naszym kraju najlepsze. Potraktuj to jako zaproszenie, by poznać lepiej ją samą, jej rodzinę i rodzinną krainę.

Mamy nadzieję, że analiza naszych danych sprzedażowych i przygotowany na jej podstawie ranking jest przydatnym podsumowaniem i mini poradnikiem, dzięki któremu poszukujący, odnajdą swoją idealną Wódkę na Wesele!

ZApraszamy do kontaktu!

alkohol na prezent – słodkie likiery i wina
Okazje Tygodnia 10-16 stycznia- wódka na wesele

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Mój wózek
Kategorie