Wódka Pan Tadeusz

Dobór tego jednego, wiodącego alkoholu na wesele zawsze rodzi masę pytań. Dlatego właśnie przychodzimy z pomocą i spróbujemy rozwiać Wasze wszelkie wątpliwości. Zapraszamy do świata Pana Tadeusza…

Wódka Pan Tadeusz – stosunek ceny do jakości

To nie przypadek, że Pan Tadeusz od ponad 20 lat gości na stołach Polaków podczas ważnych uroczystości, między innymi takich jak wesele. Wódka Pan Tadeusz charakteryzuje się doskonałym aromatem i świeżym smakiem, a to wszystko dzięki starannej selekcji ziaren żyta i pszenicy, pochodzących wyłącznie z polskich pól. Spirytus żytni tworzy złożoną, krągłą strukturę oraz nadaje naturalnej słodyczy. Natomiast spirytus pszeniczny wpływa na świeży, zbożowy smak. Połączenie tych dwóch destylatów to właśnie wódka Pan Tadeusz. Niebywała jakość trunku oczywiście łączy się ze stosunkowo niską ceną. Wódka Pan Tadeusz to koszt ok 25-30zł za 500ml, lecz bacznie wypatrujcie naszych Okazji Tygodnia, gdyż już nieraz była ona w jeszcze niższej, wyśmienitej cenie!

 

Wódka Pan Tadeusz – nowa butelka

Pomijając smak, wódka musi prezentować się. Butelka Pan Tadeusz przeszła niebywałą metamorfozę ! W nowym wydaniu postawiono na nowoczesność, zachowując przy tym ideę tradycji Pana Tadeusza.

Nowa Butelka wódki Pan Tadeusz została stworzona od podstaw zgodnie z potrzebami i oczekiwaniami konsumentów. Ma wyjątkowy kształt, który podwójnie przykuwa uwagę. To nowoczesny, a zarazem bardzo dostojny design, który idealnie wpasowuje się w wyniosłość uroczystości jaką jest wesele. Jest wysoka, smukła, elegancka.
Te zachwycające oko kształty mają także swoje praktyczne oblicze. Smukła lina nowej butelki i jej średnica idealnie pasują do ręki. wygodnie się ją trzyma, a dzięki temu precyzyjnie nalewa. O wiele ciężej o rozlanie tak cenionego trunku, ponieważ cieńsza, długa szyjka, dodatkowo ułatwia napełnianie kieliszków i dokładne nalewanie potrzebnej ilości. Jest ona także strażnikiem temperatury wódki. Długi korytarz z niewielkim otworem sprawia, że wódka zdecydowanie dłużej pozostaje doskonale schłodzona. Taka konstrukcja z powodzeniem zastępuje klasyczny dozownik.

Pan Tadeusz i jego nowa butelka to także zmiana logo oraz kolorystyki. Zamiast tradycyjnej czerni i starego złota, pojawił się nowoczesny, elegancki i zmysłowy odcień koloru niebieskiego z dodatkiem jasnego złota, symbolizującego dostatek oraz podniosłość ważnych momentów, które pragniemy uczcić.
Nowa jest także czcionka, którą napisana jest nazwa marki Pan Tadeusz. Jej transformacja poszła w kierunku eleganckiego minimalizmu, który w swojej prostocie jest niezwykle efektowny i uniwersalny. Prawdziwą wisienką na torcie tej weselnej wódki jest dopisek: Symbol Gościnności. Nie tylko tworzy piękna graficzną całość, ale także oddaje ducha marki i jej przesłanie. Pan Tadeusz to bowiem polska wódka, czerpiąca z dobrej tradycji, idealna do wspólnego świętowania ważnych okazji, momentów zarówno tych formalnych jak i nieformalnych. To zdecydowanie doskonały kompan do celebracji ważnych chwil.

Najbardziej charakterystycznym elementem nowej butelki Pan Tadeusz są szklane tłoczenia w kształcie liter, które układają się w imiona, oplatające butelkę.
Ponad etykietą znajdują się imiona głównych bohaterów epopei Adama Mickiewicza. Zaś poniżej niej zebrano najpopularniejsze imiona polskie. Dzięki takiemu zabiegowi, jeszcze mocniej czujemy mocne podkreślenie polskości produktu i poczuć, że stajemy się częścią tej pięknej historii, która rozpoczyna się na kartach epopei.
To także element, który może idealnie wciągnąć weselnych gości do wspólnej zabawy i poszukiwania swoich imion. Z praktycznego punktu widzenia butelka dzięki wytłoczeniom, sprawia wrażenie chłodniejszej niż jest, co zdecydowanie wyróżnia tę wódkę na tle innych. Wytłoczenia sprawiają też, że lepiej i stabilniej leży w dłoni, szczególnie, gdy jest oszroniona/mocno schłodzona.

Wódka Pan Tadeusz na wesele

Wódka Pan Tadeusz na wesele? Zdecydowanie TAK! Biorąc pod uwagę wszystkie aspekty oraz walory Pana Tadeusza jednogłośnie zgadzamy się z decyzją, że ten trunek jest idealną propozycją na weselne stoły. Wybitne doznania smakowe, wyśmienita, elegancka oraz nowoczesna butelka mówią same za siebie. Nic dodać, nic ująć. Po prostu Pan Tadeusz!

Jakie wina dopasować do weselnego menu?
Whisky na Wesele – jakie i ile wybrać aby było w dobrym smaku?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Mój wózek
Kategorie