CYTRYNÓWKA NA WESELE

NOWOŚĆ! Cytrynówka EdycjaWeselna.

Nie samą czystą wódką wesele stoi… O jakim alkhoholu warto zatem także pamiętać? Jednym z najbardziej popularnych, kolorowych alkoholi na wesela, jest… Cytrynówka. Uwielbiana za wyjątkowy słodko-kwaśny smak i wysoką siłę procentów. Doskonale nadaje się do picia solo lub jako baza do drinków. Cytryówka jest szczególnie popularna na południu polski, gdzie podczas wesela pije się jej tak samo dużo, co czystej wódki. A zatem jaką cytryówkę wybrać? Przygotowywanie tej domowej jest czasochłonne i nie możemy być pewni jaki efekt uzskamy, a podczas wesela nie ma miejsana wpadki! Idealnym wyborem będzie produkt typowo polski, o naturalnej recepturze i składzie. Polecamy nowość – Cytrynówka Weselna!

CYTRYNÓWKA – Edycja Weselna

Gdy soczyście kwaśne cytryny spotykają się z czystą siłą procentów, powstaje trunek idealny! Polska Cytrynówka to połączenie narodowej tradycji i nowoczesności. Idealny mariaż kwaskowatości oraz słodyczy. Produkt w 100% Polski. Limitowana Edycja Weselna powstała przy współpracy z siostrzaną marką Piwnica Polska,  która specjalizuje się w lokalnych, manufakturowych produktach oraz tradycyjnych recepturach.

Wychodząc na przeciw potrzebom swoich klientów, postanowiliśmy wspólnie z Piwnicą Polską, wprowadzić własną, prawdziwie polską i prawdziwie kwaśną Cytrynówkę Na nową drogę życia!

Poczuj jej wątkowy smak… … Za życie z kwaśną miną tylko po cytrynie!

500 ml, 28%Cytrynówka Weselna 0,5l 28%

Wódka na wesele ze spersonalizowana etykietą za darmo w 1 z 5 modnych wzorów!
Ranking najczęściej wybieranych wódek w 2022r.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Mój wózek
Kategorie