Ranking najczęściej wybieranych wódek w 2022r.

Wódka na Wesele – Jaką Wybrać?

Specjalnie dla Was, aby ułatwić Wam ten nieprosty wybór, przygotowaliśmy RANKING NAJLEPIEJ SPRZEDAJĄCYCH SIĘ WÓDEK NA WESELA W 2022 r. Jest on przydatną odpowiedzą na na liczne pytania, które od Was dostajemy: Która wódka jest teraz weselnym hitem i sprzedaje się najczęściej?? To także mała podpowiedź dla tych, którzy są jeszcze przed swoim BIG DAY i szukają rekomendacji od tych, którzy są już po! Bo kto wie lepiej, niż ten co spróbował, świetnie się bawił i następnego dnia dobrze czuł? Kierujcie się zatem informacjami tylko ze sprawdzonego źródła! 

Nr 1. Wódka na Wesele, która sprzedawała się najczęściej w 2022r.

Mowa tutaj o zacnym Stumbrasie! Ceniony za niezmienną i sprawdzoną jakość, był uznawany za wybór, który zadowoli wszystkich gości i zapobiegnie efektowi “kaca”.
Na czele rodziny Stumbras, zdecydowanie staną Pan z kłosem. Wódka Stumbras z kłosem produkowana jest zgodnie z oryginalną technologią używaną od czasów Carskiej Rosji. Doborowe zboże i krystaliczna woda stanowią podstawę wódki STUMBRAS Z klosem. O jej nieskazitelnej czystości i delikatności smaku decydują specjalne srebrne filtry. Stumbras z kłosem to znakomita to litewska wódka, która powstała z okazji zwieńczenia stuletniej rocznicy założenia litewskiej wytwórni wódek AB Stumbras. Obecnie z nazwy zniknęło słowo Centenary, a wódka Stumbras zyskała nową, elegancką butelkę z domieszką czerni i złota. Wyjątkowy charakter i smak wódki Stumbras jest zasługą zastosowania najwyższej jakości składników. Stumbras Z Kłosem poddawany jest czterokrotnej filtracji, a w butelce umieszczany jest piękny kłos zboża pochodzący z ekologicznych upraw. Wódka Stumbras ceniona jest za niezmiennie wysoką jakość , delikatny smak oraz elegancki wygląd butelki z dozownikiem. Właśnie dlatego to jedna z najczęściej wybieranych wódek na polskie wesela.

Nr 2. Wódka na Wesele, która doleciała w 2022r zaraz za Stumbrasem

AChodzi tutaj o Pana Bociana, Białego Bociana! Czemu zawdzięcza swój sukces? Na pewno polskiemu rodowodowi i doskonałej komunikacji Producenta stawiającą mocny akcent na walory narodowe. Czynnikiem sukcesu jest także innowacyjny design, eleganckiej butelki z efektowną długą, wąską szyjką przypominającą szyję bociana. Czy to jednak najważniejsze? Według nas Pan Bocian wygrał głównie przez smak! To najwyższej jakości wódka klasy premium, która dzięki unikalnemu systemowi zestawiania składników przez najlepszych fachowców, charakteryzuje się niezwykłą delikatnością. Powstaje na bazie tradycyjnej receptury wyłącznie z niemodyfikowanych genetycznie polskich zbóż pochodzących z Wielkopolski.
Odpowiedz na pytanie dlaczego właśnie ta wódka na wesele sprzedawała się najlepiej jest prosta, BO BOcian zawsze przynosi dobre nowiny 

Nr 3. Wódka na Wesela, która wskoczyła na podium za swoje barwy specjalne!
Oczywiście chodzi tutaj o Pana Kleofasa Ogińskiego. Poza eleganckim kształtem szronionej butelki, stał się jedną z ulubionych wódek na wesela, dzięki specjalnej Edycji Ślubnej. Ubrany w dwa kolory: czarny lub biały pięknie symbolizuje Młodą Parę: czystą Pannę Młodą w białej sukni i Pana Młodego w czarnym garniturze. Te dwie butelki nie różnią się jednak niczym poza kolorystyką. To ta sama wódka ukrywa w dwóch weselnych barwach. Dopełnieniem Weeding Editon zostały świetnie pomyślane zestawy, w których skład wchodzą: wódka Ogiński Biały, wódka Ogiński czarny oraz dwa eleganckie kieliszki, a to wszystko zapakowane w efektowne pudełko. Zostały docenione przez weselników i zamawiane jako prezenty ślubne ale także zamiast “gołych” wódek na wesele, bo przecież kieliszki się nie znarnują ;)… powiemy więcej, mamy nadzieję, że przydadzą na kolejną uroczystość, już poszerzonym, rodzinnym gronie!

Nie sposób nie wspomnieć także o samum smaku tego docenionego trunku. Ogiński Vodka to wybitnie czysta wódka bezglutenowa, tworzona w rytm zasad perfect composition. Każde ziarno dobieramy zgodnie z jej regułami, tak by dały najwyższej jakości spirytus, który harmonijnie łączy się z krystalicznie czystą wodą. To mistrzowskie zestawienie, wirtuozersko zinterpretowane w procesie wielostopniowej filtracji zyskuje unikalny, neutralny smak i wymiar wyjątkowego dzieła. UWAGA! W tym roku rodzina Ogińskich się powiększyła! Dołączył do niej Ogiński Maestro, czyli wódka klasy premium z niesamowicie eleganckiej, czarnej butelce!

Nr 4. Wódka na Wesele, która w tym sezonie przeżywała swój renesans!

Na miano perły renesansu w roku 2022 z pewnością zasługuje wódka Pan Tadeusz. Mimo długoletniej tradycji na polskich weselnych stołach przez ostatnich kilka sezonów stała w cieniu swoich ognistych kolegów i koleżanek. Jednak marzec 2022 okazał się dla niej przełomowy! Za sprawą calkowitej zmiay butelki, loga, wizeruku marki oraz rewelaynej kampanii z personalizowanymi etkietami, Pan Tadeusz ponownie stał się weselnych hitem! Połączenie sprawdzonego i cenionego od lat smaku polskiej wódki z nowoczesnym designem smukłej i poręcznej butelki przywróciło ten znakomity trunek do czołowki najczęsciej wybieranych wódek na wesele. Nasze serca skradły wytloczone wokłół butelki imiona, które są symbolem gościnności, wspólnego świętowania i serdecznie zapraszają do weselnego stołu.

Aktualnie trwa druga edycja akcji, w której kupując wódkę Pan Tadeusz, na stronie https://pantadeuszwodka.pl możecie za darmo zamówić persoalizowane etykiety z wybranymi przez Was imionami i hasłami!

Nr 5. Wódka na Wesele, która od lat jest częstym wyborem z półki premium

Mroźna Finlandia po raz kolejny znalazła się w gronie najlepiej sprzedających się wódek na Wesela. Wśród wielu nowości, niezmienne była ceniona za wieloletnią weselną tradycję, sprawdzony smak, krystaliczną czystość i piękną butelkę. To jeden z najczęstszych wyborów Par Młodych, które chcą postawić na nieco wyższy segment cenowy. 
Czym jest jej pierwotna czystość? To krystaliczna woda i dziewiczy śnieg, skrzypiący pod kobaltowym niebem. To zima tak mroźna, że całkowicie oczyszcza i pozwala narodzić się na nowo – w najszlachetniejszej możliwej formie.Tak właśnie powstała Finlandia, surowa, zrodzona z lodowca, sięgająca kręgu polarnego kraina. Kraina, która zaczyna się tam, gdzie nieoczywiste przeplata się z niebanalnym, gdzie spotykają się niespokojne duchy. A gdzie się kończy? Na pewno nie z linią swoich granic.Bo pomimo zimna, w naszej krainie zjawili się ludzie. A z konieczności przeżycia w szlachetnej, ale surowej rzeczywistości zrodziły się siła ducha i autentyczność. Czyli czysta, fińska natura.Z tej właśnie natury powstała Finlandia Vodka.Wódka, która przyciąga ludzi niezrównaną jakością, a zatrzymuje ich – perfekcyjnie czystym smakiem. Wódka będąca esencją darów fińskiej natury – połączeniem krystalicznie czystej wody, naturalnie filtrowanej przez morenę polodowcową oraz najwyższej jakości fińskiego jęczmienia, dojrzewającego w promieniach arktycznego słońca.Wódka, która pozwala nam i naszym znajomym na całym świecie wspólnie cieszyć się tym, co w naszym kraju najlepsze. Potraktuj to jako zaproszenie, by poznać lepiej ją samą, jej rodzinę i rodzinną krainę.

Nr 6. Wódka na Wesele klasy Premium, która roztapia z serca lód!

To jedno z większych zaskoczeń tego roku, bo szanowny Amundsen, mimo nieco wyższej ceny, uplasował nie tuż poza podium i znacznie “urósł” sprzedażowo kontra poprzedni rok. A to wszystko za sprawą poleceń weselników, którzy gdy juz zasmakowali tej krystalicznie czytaj wódki, nie wyobrażali sobie już żadnej innej. Gdy przyszli Państwo młodzi byli na weselu u znajomych, na którym był właśnie Amundsen, wiedzieli, że na ich imprezie także zagości ta wódka! To chyba nasjlepsza rekomendacja mówiąca o smaku i jakości tego trunku. 
Amundsen to wiem najwyższej klasy wódka, która powstała na bazie krystalicznie czystej wody i starannie wyselekcjonowanych składników. Swój lodowy charakter, nieskazitelną czystość i wyjątkowo łagodny smak zawdzięcza naturalnemu pochodzeniu oraz unikalnej tradycji produkowania. Wódka powinna być podawana schłodzona do temperatury 0 stopni Celsjusza, wtedy odsłania swój niepowtarzalny delikatny smak. Jest on efektem połączenia unikalnych składników, krystalicznie czystej wody oraz powolnego procesu rektyfikacji. Butelka swoim wyglądem przypomina bryłę lodowca. Powstała na cześć legendarnej ekspedycji na Biegun Południowy w 1911 roku, która jako pierwsza w historii zdobyła ten najzimniejszy i najdalej wysunięty na południe punkt ziemi.

Nr 7. Wódka na Wesele, która w tym sezonie pojawiła się w naszym rankingu

Mowa o polskiej wódce Adam Mickiewicz, wybieranej za elegancję designu i nawiązanie do tradycji. Smukła butelka z długą szyjką doskojnale wpisuje się w aktualne trendy wystroju weselnego stołu, a dodatkowo, jest bardzo poręczna!

Wódka Adam Mickiewicz powstała w hołdzie Wielkiemu Polakowi, wybitnemu poecie epoki romantyzmu, zaliczanego do grona tzw. Trzech Wieszczów. Nad jakością marki czuwają najlepsi fachowcy. To oni starannie selekcjonują składniki dopasowując je do procesu produkcji i receptur inspirowanych XIX w, a więc czasami współczesnymi naszego wieszcza. Proces wielostopniowej destylacji daje gwarancję niezwykłej delikatności i łagodności smaku oraz aromatu. Harmonijne połączenie krystalicznie czystej wody z siedmiokrotnie destylowanym spirytusem sprawia, że wódka Adam Mickiewicz to produkt najwyższej jakości.

Nr 8. Wódka na Wesele, która w tym roku powrociła w wielkim stylu!

To doskonale znana przez polaków marka Soplica, która w kategorii wesel byla jednak nieco zapomniana. W roku 2022, a tak na prawdę w jego ostatnim kwartale, wódka Soplica Szlachetna, przypomniała o sobie przyszłym parom mlodym za sprawą świetnej kampanii, w ramaach której kupując wódkę Soplica Szlachetna, można było za darmo zamówic personalizowane etykiety w jednym z 5 modnych wzorów.

Dlaczego Soplica powróciła na salony? Także ze względu na polską historię i tradycję, która przekłada się na niezmiennie wysoką jakość i doskonały smak, który pokochali Polacy.
Soplica Szlachetna Wódka to najwyższej jakości wódka na wesele o idealnie delikatnym smaku i aromacie. Jej wyjątkowo szlachetny charakter zawdzięczany jest pielęgnowanemu przez pokolenia połączeniu doskonałej, tradycyjnej receptury i kunsztu produkcji na bazie najczystszych polskich zbóż. Szlachetna Wódka od Soplicy to tradycja pielęgnowana przez pokolenia.

Prezenty dla weselnych gości.

Marka Soplica poza tradycyjną pojemnością wódki na wesele 0,5l, oferuje także miniaturowe buteleczki 100ml, które idealnie pasują na urocze i praktyczne prezenty dla weselnych gości. To bardzo spójna koncepcja pozostającą w klimacie jednej, polskiej marki, która z pewnością zadowoli weselników. Postawcie więc na tradycyjne owocowe nalewki Soplica 100 ml. Owocowe miniaturki będą oryginalną dekoracją na weselnym stole, a zarazem miłym gestem dla gości, którzy na pewno docenią takie słodko-owocowe podziękowanie.

ZApraszamy do kontaktu!

CYTRYNÓWKA NA WESELE
Nowy Stumbras Distinct

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Mój wózek
Kategorie