Konkurs Stumbras

Kup wódkę Stumbras, wygraj weekend w SPA!

Podróż poślubna za zakup wódki na wesele? Tak to możliwe, dzięki konkursowi Stumbras możesz wygrać weekend w SPA !
Akcja promocyjna trwa od 14 marca 2023 do 21 kwietnia 2023!

Jak wziąć udział w konkursie Stumbras?

Wystarczy kupić (w okresie 14 marca – 21 kwietnia) min 100 szt. wódki Stumbras z kłosem,
Distinct Winter Wheat lub Distinct Young Potato i napisać w komentarzu pod tym artykułem,
dlaczego to właśnie Wam przyda się wypoczynek w SPA.
Następnie udostępnij nasz post konkursowy na stronie Facebook Wódka na Wesela i zachowaj paragon zakupu.

Jury złożone z 3 pracowników Wódki na Wesela wybierze 2 najciekawsze odpowiedzi.
Zabawa trwa do 21 kwietnia godz. 23.30, a wyniki zostaną ogłoszone pod postem na Facebooku już 24 kwietnia.
*voucher ważny jest przez 6 miesięcy.

Co można wygrać w konkursie od Stumbras?

Dla zwycięzców Stumbras przygotował 2 podwójne vouchery na 2 dniowy pobyt w Hotelu Zamek Janów Podlaski**** wraz z dostępem do strefy wellness i SPA* !
Zabawa trwa do 21 kwietnia godz 23.30, a wyniki zostaną ogłoszone pod postem 24 kwietnia.

Stumbras Distinct Winter Wheat 0,5L 40%

Stumbras Distinct to zupełna nowość od Stumbras. To wyjątkowo lekka i delikatna w smaku, ultra czysta wódka o gładkiej konsystencji. Została specjalnie 3-krotnie destylowana, aby uzyskać nadzwyczajną delikatność. Wytwarzana ze starannie wyselekcjonowanej pszenicy ozimej. Wyjątkowy produkt, który oczywiście bierze udział w konkursie!

Stumbras Distinct Winter Wheat

 

                                                             STUMBRAS DISTINCT WINTER WHEAT 0,5L 40%

Stumbras Distinct Young Potato 0,5L 40%

Stumbras Distinct Young Potato to zupełna nowość od Stumbras. Naturalna oraz bezglutenowa wódka z minimalną nutą ziemistą. Wódka ziemniaczana, która odznacza się świeżością, a dzięki 8-krotnemu procesowi destylacji zachowuje wyjątkową delikatność. Nawet jak na wódkę ziemniaczaną, przypadnie do gustu jej największym przeciwnikom. Wytwarzana wyłącznie z wyselekcjonowanych młodych ziemniaków.

Stumbras Distinct Young Potato

 

STUMBRAS DISTINCT YOUNG POTATO 0,5L 40%

Gdzie najlepiej zaopatrzyć się w wódkę Stumbras?

Szukając miejsca gdzie kupić wódkę na wesele, patrzymy głownie pod kątem jakości oraz ceny. Ale czy tylko to się liczy? Sprawdźmy co oferuje hurtownia alkoholi Wódka na Wesela.

Jakość oraz cena! Jesteśmy licencjonowaną hurtownią alkoholi, zapewniamy pewną jakość wszystkich dostępnych w naszej ofercie trunków, a to wszystko w atrakcyjnych cenach. W każdy poniedziałek na naszą stronę na Facebooku trafia lista alkoholi z okazji tygodnia. Możecie tam trafić na niezwykłe promocje, często między innymi na wszystkie wódki Stumbras, oczywiście w super cenie.

Dostawa do domu! Kupując większe ilości alkoholu na wesele, każda para młoda zastanawia się jak przewieźć bezpiecznie alkohol z hurtowni do domu/ na salę weselną. Dlatego wychodzimy na przeciw oczekiwaniom klientów i oferujemy dostawę. Dzięki nam nie musicie martwić się o to czy alkohol dojedzie w całości, a na dodatek nie poświęcacie niezwykle cennego w okresie przygotowań weselnych czasu.

Dobór innych alkoholi do zamówienia! Nie musicie rezygnować ze swoich pomysłów na rzecz zamówienia. Dokładnie tak, jeżeli planujecie poszerzyć gamę trunków na wesele o wino, whisky itp. dla nas to nie problem. Bardzo chętnie pomożemy w wyborze alkoholu z konkretnej kategorii. Z zapałem doradzimy jaki trunek będzie najciekawszym rozwiązaniem, nieważne czy to wino czy whisky, a może koniak?

A co jeśli na weselu cały alkohol nie zostanie wykorzystany? W takim wypadku również wychodzimy z pomocą i oferujemy zwrot wódki do 20% zamówienia. Nie martwcie się, nigdy nie robimy problemów ze zwrotami. Pełen entuzjazmu zespół Wódka na Wesela jest otwarty na wasze potrzeby.

Stumbras z kłosem                                                                                STUMBRAS Z KŁOSEM 0,50L 40%

Czy istnieje lepsza hurtownia alkoholi niż Wódka na Wesela? Stumbras to idealny wybór na Twoje wesele!

Wódka na Wesele – Soplica Szlachetna z etykietami w prezencie!
Wódka na Wesele – Soplica z etykietami gratis!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Mój wózek
Kategorie