GRATIS!!!

GRA WESELNA – WóDKA NA WESELA Z NIESPODZIANKĄ

Słyszeliście już o grze weselnej, którą stworzyła nasza ekipa specjalnie dla Was? Jeśli nie, pora nadrobić zaległości, tym bardziej, że teraz możecie ją dostać gratis do swojego zamówienia!

Jedyna na rynku, naszego projektu, sprawia, że weselna wódka jest jeszcze weselsza! Na czym polega gra Wódka na Wesela z niespodzianką? Na spodzie, lub boku wybranych butelek umieszczacie naklejki z numerami (jest ich 15 , ale możecie wykorzystać dowolną ilość, zależności od ilości zamówionej wódki i gości). Ten kto znajdzie naklejkę na wódce przy swoim stole idzie z nią do DJ/zespołu i mówi jaki ma numerek. Uwaga! Haczyk jest taki, ze niektóre numerki to nagroda, a inne zadanie – Ty decydujesz, Ty ryzykujesz.Przygotowaliśmy dla Ciebie propozycje zadań i nagród do wszystkich numerów. Możesz jednak dowolnie je zmieniać – granicą jest wyłącznie Twoja wyobraźnia!Spraw by wódka na Twoim weselu była jeszcze lepsza i wejdź do gry!

Jak otrzymać ją gratis?

Pierwszych 20 klientów (od publikacji tego wpisu), którzy składają u nas zamówienie na alkohol weselny (min.1000 zł), mogą poprosić o dołożenie gry Wódka na Wesele z Niespodzianką GRATIS (cena regularna 39 zł +kw). Warunek jest jeden – słyszeliśmy, jaką Wesołą zabawę funduje Wam nasza gra, chcielibyśmy więc zobaczyć to na własne oczy! Podczas składania zamówienia, zadeklaruj więc, że po imprezie prześlesz nam kilka zdjęć z przebiegu gry, a my ufundujemy Wam tę niezapomnianą rozrywkę.

Wchodzisz do gry?

Zespół Wódka na Wesela

mega obniżka

Uwagi (2)

  1. Odpowiedź: Ślubne Zestawy prezentowe dla Rodziców i świadków – Wodka na Wesela

  2. Antoniodot

    Szczerze polecamy organizację wesela w Dworze Afrodyta. Współpraca z panią Joanną O., która ma ogromne. Jesteśmy pod wrażeniem wyglądu i przygotowania sali w dniu wesela, przepysznego jedzenia oraz obsługi kelnerskiej na wysokim poziomie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Mój wózek
Kategorie