Stumbras z kłosem

Nowa Butelka Stumbras Centenary

Stumbras Centenary nowa butelka

Stumbras Centenary była w ubiegłym roku jedną z najczęściej wybieranych wódek na wesela. Litewska receptura ceniona jest za czysty i delikatny smak o niezmiennej jakości. Jego dodatkowym atutem był także wyjątkowy wygląd uwieńczony naturalnym kłosem zboża zatopionym w falach czystej ognistej.

Wraz z nowym rokiem przywitaliśmy nową odsłonę Waszej ulubionej wódki na wesela. Nowa butelka Stumbras Centenary cechuje się nieco bardziej opływowym kształtem z wyszczuploną górą. Zachowała jednak swoje charktrystyczne, kanciaste boki i co najważniejsze: widoczny kłos w przeźroczystym szkle. Możemy zauważyć także ozdobną grafikę podkreślającą naturalne DNA tej butli. Wyraźną nowością są natomiast czarne, mocne elementy designu, które pięknie komponują się z klasycznym złotem. Odświeżona jest także charakterystyczna czerwona wstęga ozdobiona logo marki. Teraz obydwa elementy mają prostszy, bardziej nowoczesny wygląd.


Jak oceniacie te zmiany?

Pamiętajcie jednak, że zmiany dotgyczą jedynie wyglądu. W środku butelki nadal kryje się doskonała wódka na wesela i inne wyjątkowe okazje. Nowe oblicze – niezmienny smak!

Wódkę Stumbras Centenary w nowej butelce możecie kupić w naszej hurtowni Wódka na Wesela w Grodzisku Mazowieckim pod Warszawą. Dla osób z innych rejonów Polski oferujemy także dodatkową usługę zakupionego alkoholu, na terenie całego kraju.

Obecnie przygotowaliśmy “na dzień dobry” ofertę specjalną w cenie 24.99 zł za 0.5l zamiast 25.99 zł (nowa cena na 2021r.)

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub przez messengera na naszym FB

tel: 696 858 228

https://www.facebook.com/wodkanawesela

wódka, którą warto poznać!
Nowa butelka Stumbras Pure

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Mój wózek
Kategorie