Nowa butelka Stumbras Pure

Razem z nadejściem nowego roku, przywitaliśmy nową butelkę jednej z Waszych ulubionych wódek na wesela: Stumbras Pure. Totalnie srebrzysta szata ukoronowana krwistym logo zyskała nową gamę kolorów. Przeźroczyste szkło podkreślające krystalicznie czysty charakter tej wódki zostało ozdobione ciepłym brązem, bielą i złotem. To modne i nowoczesne połączenie barw wygląda bardzo elegancko i delikatnie.

Zmianie uległ także kształt butelki. Stała się ona nieco bardziej opływowa, z wysmukloną górą, ale zachowanymi lekko kanciastymi bokami. Patrzenie na tę butelkę to czysta przyjemność.

Jak oceniacie te zmiany?

Pamiętajcie jednak, że zmiany dotgyczą jedynie wyglądu. W środku butelki nadal kryje się doskonała wódka na wesela i inne wyjątkowe okazje. Nowe oblicze – niezmienny smak!

Stumbras Pure Vodka. Dla tej wódki nie szkoda czasu, jest filtrowana dwukrotnie dłużej niż inne, po wolnym oczyszczeniu należy odczekać kolejne trzy doby. W jej skład wchodzi zbożowy rektyfikowany alkohol etylowy najwyższej klasy Luks oraz starannie sześciokrotnie filtrowana woda.
W taki sposób rodzi się niezwykle czysta wódka Stumbras, odznaczająca się przezroczystością, niezwykle delikatnym smakiem i harmonijnym aromatem.
Tradycyjnie tę wódkę pije się z małych kieliszków, schłodzoną i czystą. Pasuje też do koktajli z sokiem lub napojami orzeźwiającymi.
Stumbras to pierwsza i najstarsza wytwórnia wódki na Litwie, założona w roku 1906.

Wódkę Stumbras Centenary w nowej butelce możecie kupić w naszej hurtowni Wódka na Wesela w Grodzisku Mazowieckim pod Warszawą, która jest oddziałek hurtowni Premium Spirits www.premiumspirits.pl.

Dla osób z innych rejonów Polski oferujemy także dodatkową usługę zakupionego alkoholu, na terenie całego kraju.

Obecnie przygotowaliśmy „na dzień dobry” ofertę specjalną w cenie 24.99 zł za 0.5l zamiast 25.99 zł (nowa cena na 2021r.)

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub przez messengera na naszym FB

tel: 696 858 228

Nowa Butelka Stumbras Centenary
OKAZJE TYGODNIA 25-31.01.21

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Mój wózek
Kategorie