Wódka Pan Tadeusz – nowa butelka

pan Tadeusz nowa butelka

Mówi się, że zmiany są zawsze dobre i tak też jest tym razem! Ceniona od lat za niezmienny smak i stabilną jakoś, wódka Pan Tadeusz ma teraz zupełnie nową, stworzoną od podstaw i zgodnie z weselnymi trendami, niepowtarzalną butelkę! Nowa butelka Pana Tadeusza to główny wątek naszego artykułu, ale aby w pełni opowiedzieć Wam o zaletach wyboru właśnie tej wódki na wesele, zaczniemy od samego trunku!

Pan Tadeusz to wódka nawiązująca do szlacheckiej tradycji. Wprowadzona na rynek równolegle z premierą filmu „Pan Tadeusz” Andrzeja Wajdy. Szybko zyskała rzesze zwolenników nie tylko w Polsce, ale też za granicą.

W imię Polskiej gościnności, Pan Tadeusz sprzyja spotkaniom bliskich sobie ludzi, którzy lubią przebywać w swoim towarzystwie, dla których czas i odległość nie stanowią przeszkody do odwiedzin, zwłaszcza kiedy nadarza się okazja do świętowania. 

PAN TADEUSZ TO POLSKA WÓDKA

Wódka Pan Tadeusz produkowana jest zgodnie z definicją Polskie Wódki. 

Wszystkie składniki (żyto i pszenica) pochodzą z lokalnych upraw w Polsce, 
woda czerpana jest lokalnie, butelki produkowane są w regionie.

Eko ciekawostki:

  1. 100% energii elektrycznej wykorzystywanej w działalności operacyjnej i biurach pochodzi ze źródeł odnawialnych
  2. Od 2017 roku zużycie energii termalnej w rektyfikacji spirytusu do naszej wódki zmniejszyło się o 40%, a zużycie wody w tym samym czasie o 13%

Wódka Pan Tadeusz – jak wygląda Nowa Butelka?

Przejdźmy teraz do meritum, czyli wyglądu nowej butelki.

Pan Tadeusz Nowa Butelka

Nowa Butelka wódki Pan Tadeusz została stworzona od podstaw zgodnie z potrzebami i oczekiwaniami konsumentów. Ma wyjątkowy kształt, który podwójnie przykuwa uwagę. To nowoczesny, a zarazem bardzo dostojny design, który idealnie wpasowuje nie w podniosłość uroczystości jaką jest wesele. Jest wysoka, smukła, elegancka, niemalże posągowa. Dumnie prezentuje swoje kształty niczym antyczna kolumna.
Te zachwycające oko kształty mają także swoje praktyczne oblicze. Smukła lina nowej butelki i jej średnica idealnie pasują do ręki. wygodnie się ją trzyma, a dzięki temu precyzyjnie nalewa. Do tego dochodzi jeszcze cieńsza, długa szyjka, która dodatkowo ułatwia napełnianie kieliszków i dokładne odmierzanie potrzebnej ilości. Jest ona także strażnikiem temperatury wódki. Długi korytarz z niewielkim otworem, nie oddaje tak szybko temperatury i sprawia, że wódka zdecydowanie dłużej pozostaje doskonale schłodzona. Taka konstrukcja z powodzeniem zastępuje klasyczny dozownik.

Pan Tadeusz i jego nowa butelka to także zmiana logo oraz kolorystyki. Zamiast tradycyjnej czerni i starego złota, pojawił się nowoczesny, elegancki, a zarazem energetyczny odcień koloru niebieskiego z dodatkiem jasnego złota symbolizującego dostatek oraz podniosłość ważnych momentów, które pragniemy celebrować.
Nowa jest także czcionka, którą napisana jest nazwa marki Pan Tadeusz. Jej transformacja poszła w kierunku eleganckiego minimalizmu, który w swojej prostocie jest niezwykle efektowny i uniwersalny. Prawdziwą wisienką na torcie tej weselnej wódki jest dopisek: Symbol Gościnności. Nie tylko tworzy piękna graficzną całość, ale także oddaje ducha marki i jej przesłanie. Pan Tadeusz to bowiem polska wódka czerpiąca z dobrej tradycji, idealna do wspólnego świętowania ważnych okazji, momentów zarówno tych formalnych jak i nieformalnych. To doskonały kompan do celebracji ważnych chwil.

Wódka Pan Tadeusz Nowa Butelka

Na koniec zostawiliśmy sobie element, który podbił nasze serca i chyba nie umkną niczyjej uwagi!

Najbardziej charakterystycznym elementem nowej butelki Pan Tadeusz są szklane tłoczenia w kształcie liter, które układają się w imiona oplatające butelkę. 
Ponad etykietą znajdują się imiona głównych bohaterów epopei Adama Mickiewicza. Zaś poniżej niej zebrano najpopularniejsze imiona polskie. Dzięki takiemu zabiegowi, jeszcze mocniej czujemy mocne podkreślenie polskości produktu i poczuć, że stajemy się częścią tej pięknej historii, która rozpoczyna się na kartach epopei.
To także element, który może idealnie wciągnąć weselnych gości do wspólnej zabawy i poszukiwania swoich imion.

Z praktycznego punktu widzenia butelka dzięki wytłoczeniom, sprawia wrażenie chłodniejszej niż jest, co zdecydowanie wyróżnia tę wódkę na tle innych. Wytłoczenia sprawiają też, że lepiej i stabilniej leży w dłoni, szczególnie, gdy jest oszroniona/mocno schłodzona.

Te wszystkie zmiany, sprawiają, że wódka Pan Tadeusz i jej nowa butelka powoli wyraża na hit obecnego sezonu weselnego. Zaproście ją do wspólnego świętowania i przekazujcie dalej polską tradycję gościnności, dobrej zabawy i wesołego celebrowania najważniejszych chwil swojego życia.

Wódka Bocian
Jakie wina dopasować do weselnego menu?

Uwagi (1)

  1. janek kowalski

    haha – prymitywnie zerżnięta butelka ginu BOTANIST! Polska “kreatywność” jak zawsze ogranicza się do kopiowania innych pomysłów. A te imiona to nawiązanie do kampanii Tyskiego?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Mój wózek
Kategorie