wódka stumbras

Wódka Stumbras od prawie 80 lat tworzona jest przez największego i najstarszego producenta mocnych alkoholi na Litwie. Idealnie łączy naturalność z innowacją i ponad stuletnią tradycją produkcji alkoholi. Na polskim rynku dostępnych jest wiele wariantów wódka Stumbrasa, które w zależności od rodzaju, różnią się zarówno smakiem, jak i sposobem produkcji. Wszystkie tworzone są z dbałością i oddaniem, a w środku każdej butelki znaleźć można to, co z natury najlepsze. To wszystko sprawiło, że wódka Stumbras jest jedną z najbardziej utytułowanych wódek. Dopracowany na każdym etapie produkcji, tworzony klasycznymi metodami i zawsze wierny naturze.

Właśnie dlatego Stumbras z kłosem i Stumbras Pure są w ścisłej czołówce rankingu wódek weselnych. Doceniane za niezmiennie wysoką jakość, delikatny smak, piękny wygląd i… brak efektu kaca!

Teraz dodatkowo kupując u nas wódkę Stumbras na swoje wesele, możecie wygrać STUMBUSA – alkotruck serwujące doskonałe drinki na Twoim weselu! więcej o konkursie #StumBusNaWesela znajdziecie tutaj:

POST KONKURSOWY: https://www.facebook.com/wodkanawesela/photos/a.2106298386055513/4445416168810378/

NOWY Adam Mickiewicz
Ślubne Zestawy prezentowe dla Rodziców i świadków

Uwagi (2)

  1. Odpowiedź: OKAZJE TYGODNIA 14-20 czerwca – Wodka na Wesela

  2. Odpowiedź: okazje tygodnia 19-25 lipca – Wodka na Wesela

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Mój wózek
Kategorie